Cechy negatywne i pozytywne ani z zielonego wzgórza

Pobierz

2009-10-06 18:17:00Ania Shirley jest bohaterkę książki ' Ania z Zielonego Wzgórza' autorstwa Lucy Maud Montgomery.. 2011-04-11 21:09:59; Cechy Ani z Zielonego Wzgórza!. Anna Shirley główna postać lektury ,,Ani z Zielonego Wzgórza "Ania urodziła się w Nowej Szkocji.Wcześnie straciła rodziców,którzy byli nauczycielami.Po śmierci rodziców została przygarnięta przez ubogą sprzątaczkę i jej męża pijaka,żyła w bardzo.. poleca 85 %.Charakterystyka Ani Shirley.. Ania Shirley jest główną bohaterką powieści pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Język polski.Napisz charakterystykę Ani z Zielonego Wzgórza.. Jej rodzice Walter i Betty byli nauczycielami.. Opis charakteru Ani z Zielonego Wzgórza.. Oboje umarli na febrę, gdy ich córka miała trzy miesiące.. Odpowiedź.. W powieści obserwujemy, jak przez cztery lata po przyjeździe na Zielone Wzgórze mała Shirley zmienia się z brzydkiego kaczątka w piękną i odpowiedzialną młodą pannę.Ania Shirley charakterystyka.. 2011-10-18 18:08:06Napisz negatywne i pozytywne cechy ani z zielonego wzgórza prosze jak najwięcej przynajmniej z 30 prosze potrzebuje na jutro :D. Question from @Natalia15080 - Szkoła podstawowa - Polski .. Search.. Cechy charakteru Ani Shirley.. Zawsze chętnie pomagała innym ludziom, pilnie się uczyła i starała się .Wypisz cechy pozytywne i negatywne Ani Z Zielonego Wzgórza ..

2010-12-06 14:57:16; Jakie cechy charakteru ujawniły się Ani z Zielonego Wzgórza?

poleca85% Język polski .. Negatywne : wygadana, uparta .wypisz cechy pozytywne i negatywne Ani shirley z lektury "Ania z Zielonego Wzgóża"PILNE POMOCY.. I oto rozczarują się plotkarze, bowiem w charakterystyce, która jest także prezentacją postaci, trzeba pisać prawdę.. Ania jednak już od najmłodszych lat wykazuje swoje stałe cechy charakteru, do których należy upór i konsekwencja, a także odwaga.. 2013-04-04 18:02:57; Jakich pozytywnych cech Ci brak?. 2010-12-06 14:57:16Podziel cechy Ani na pozytywne i negatywne.Ateiści dlaczego Hurag4n i Kacper reprezentują tak dużo negatywnych cech?. Napisz negatywne i pozytywne cechy ani z zielonego wzgórza .napisz po 6 cech pozytywnych i negatywnych ani z zielonego wzgórza część 1 dwie wybrane cechy uzasadnij .. napisz po 6 cech pozytywnych i negatywnych ani z zielonego wzgórza część 1 dwie wybrane cechy uzasadnij ..

2010-04-26 19:41:17; Podasz cechy charakteru Ani z Zielonego Wzgórza (min 5) ?

To swojej pracowitości i .Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza.. lubiewucho .. Poznajemy ją, gdy ma jedenaście lat i jako sierota przez przypadek trafia do rodzeństwa Cuthbertów.. Negatywne cechy Ani ( trzeba dodać, że na początku książki, ponieważ później zmądrzała i dojrzała ) ; - Była gadatliwa - Nie słuchała rozkazów/próśb Maryli ( lecz później okazywała skruchę ) - Była wredna i niegrzeczna ( gdy poznając panią Małgorzatę, powitała ją wyzwiskami ) - Wybuchowa ( Gdy rozbiła tabliczkę na głowie Gilberta ) - Była uparta ( Gdy nie .Podacie jakies cechy charakteru Ani z Zielonego Wzgórza?. Wypisz w Tabeli 5 cech pozytywnych i negatywnych Ani z Zielonego Wzgorza.. Question from @BigCookieMonster - Szkoła podstawowa - Polski .. negatywne : roztrzepana,bardzo często się zamyśla, wpada w wiele .Jakie cechy miała "Ania z Zielonego Wzgórza" z ksiązki Lucy Maud Montgomery 2009-10-29 16:52:46 Podacie jakies cechy charakteru Ani z Zielonego Wzgórza ?. Charakterystyka bohaterów Treść zweryfikowana i sprawdzona.. Urodziła się w Nowej Szkocji.. "Ale można i należy pisać własne oceny, własne zdanie o osobie" - przypomną otwarte umysły.Jakie miała Ania Shirley cechy charakteru i usposobienia gdy miała 16 lat w książce ,,Ania z Zielonego Wzgórza "?.

Ukazuje przemiany okresu dojrzewania oraz negatywne i pozytywne cechy... poleca82% Język polski .

Pozytywne : życzliwa, bystra, mądra, radosna, ambitna, sympatyczna.. Question from @Nneerrff - Liceum/Technikum - PolskiZmienia się również świat jej marzeń, wyobraźni oraz przede wszystkim język z wyszukanego, pretensjonalnie poetyckiego i sentymentalnego na konkretny, jasny i rzeczowy.. 2011-02-25 12:20:30 " Ania z Zielonego Wzgórza " - kto mi wypisze cechy Ani i przykłady jej zachochowania ?. Wymień 3.. Charakterystyka Ani Shirley z książki "Ania z Zielonego .cechy pozytywne: Sumienna , Pracowita , Pilna , Energiczna , Inteligentna , Wrażliwa , Uczuciowa , Pogodna , Opiekuńcza , Ambitna , cechy negatywne: Charakterystyka - to portret pisany słowem, cóż za gratka dla plotkarzy!. Question from @karolmazurek - Szkoła podstawowa - PolskiWypisz w Tabeli 5 cech pozytywnych i negatywnych Ani z Zielonego Wzgorza.. Question from @BigCookieMonster - Szkoła podstawowa - Polski.. 2014-05-18 23:29:24; Wypisz 6 cech prawdziwego przyjaciela 2011-01-10 17:07:33; Pomocy!. Potrzebuje cech Ani Shirley (Ania z Zielonego Wzgórza) wraz z Przykładami z Książki ;) Pomocy!. Zanim Ania zamieszkała.. poleca 85 %.. 2013-02-26 23 .Ania Shirley to główna bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt