Prezentacja multimedialna dorobku zawodowego nauczyciela kontraktowego powerpoint

Pobierz

- Rozporządzenie będzie zawierać: • kryteria oceny pracy nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego (stażysty, kontraktowego, mianowanego i dyplomowanego); • warunki uzyskania przez nauczyciela oceny wyróżniającej;Nowela Karty Nauczyciela wprowadzi jednak przepis przejściowy, który ureguluje ich sytuację prawną, choć i tak potrwa o trzy miesiące dłużej.. KOLEKCJA DOBBLE.. Kilkadziesiąt grafik do pobrania i wykorzystania w swojej prezentacji dorobku zawodowego.. Zapisz slajdy w formacie PDF do rozdania albo utwórz z nich interaktywną stronę internetową!Awans zawodowy nauczycieli podstawa prawna: art. 9a - 9g KN (Dz.U.. - Przygotowujesz się do rozmowy z komisją egzaminacyjną?. W załączeniu (prezentacja.ppt - 1,4 MB) plik źródłowy prezentacji Power-Point.Sądzę, że bez problemu poradzisz sobie ze stworzeniem szablonów do prezentacji dorobku zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego (ale w kursie znajdziesz wiele konkretnych przykładów).. - Szukasz pomysłu na wyjątkową prezentację?. z dnia 26 lipca 2018r.. Zawiercie.. Tytuły wybranych aktów prawnych obowiązujących w oświacienauczyciel kontraktowy nauczyciel mianowany w roku uzyskania pozytywnej 3 lata od dnia uzyskania oceny dorobku zawodowego pozytywnej oceny dorobku za okres stażu zawodowego za okres stażu Dwa terminy wydawania decyzji administracyjnych - do 31 sierpnia - wnioski złożone do 30 czerwca,PREZENTACJA DOROBKU ZAWODOWEGO ZA OKRES STAŻU JUSTYNA CHAZAN nauczyciel kontraktowy Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy Dużej Okres stażu - 01.09.2009 r. - 31.05.2012 r. Z dniem 1 września 2009 r. rozpoczęłam staż na stopień nauczyciela mianowanego, który zakończył się 31 maja bieżącego roku.Plik Prezentacja dorobku zawodowego nauczyciela.ppt na koncie użytkownika sani3msie • folder awans zawodowy • Data dodania: 5 lip 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W tym momencie, chciałabym Państwu zaprezentować mój dorobek..

Prezentacja dorobku zawodowego - nauczyciel mianowany.

Zapisuj prezentacje w usłudze OneDrive.. RÓŻNE.. Przedstawiam Państwu prezentację dorobku zawodowego nauczyciela kontraktowego, ubiegającego się o stopień nauczyciela mianowanego, przygotowaną w programie Power-Point.. ZESTAW INTERAKTYWNYCH TABLIC GENIALY - A. Schoen - Kamińska.. zawodowy, przez pryzmat 5 umiejętności, jakie powinien posiąść każdy nauczyciel kontraktowy, dla uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego, zgodnie z rozporządzeniem MENiS z dnia 1 grudnia 2004 roku w sprawie uzyskania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli .Autoprezentacja dorobku zawodowego: prezentacja multimedialna.. Narzędzia - B. Chyś.. zawodowego nauczyciela .Prezentacja dorobku zawodowego nauczyciela stażysty na stopień nauczyciela kontraktowego.. Prezentacja dorobku zawodowego nauczyciela kontraktowego Agnieszka MisztalPREZENTACJA DOROBKU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPNIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO mgr Monika Żak - nauczyciel kontraktowy mgr Janina Lampkowska - dyrektor szkoły Własny warsztat pracy Wychowawstwo Ja i moja szkoła Planowanie pracy Spotkania z ciekawymiPrezentacja dorobku zawodowego nauczyciela jak ją zrobić?.

Zwieńczy go ocena dorobku zawodowego nauczyciela oraz postępowanie kwalifikacyjne.

Terminy składania wniosków: I termin - do 30 czerwca, II termin - do 31 października.. Magdalena Mościńska-Ciejpa.. Rozporządzenie MEN .. Staż rozpoczęty w roku szkolnym 2018/2019 będzie trwać 12 miesięcy, a nie dziewięć .. Nauczyciel chcący efektownie zaprezentować swój dorobek zawodowy przed komisją kwalifikacyjną lub egzaminacyjną musi uważać, aby nie naruszyć przepisów o ochronie danych osobowych.WAKACYJNA PRZYGODA Z GENIALLY.. Wydanie decyzji o nadaniu lub odmowie nadania stopnia awansu .. Cechy prezentacji multimedialnej.. Wiedza podana w przystępny sposób - nie musisz znać zaawansowanych narzędzi graficznych ani posiadać tabletu graficznego.Prezentacja dorobku zawodowego z wykorzystaniem wizerunku uczniów a RODO.. Prezentacja wizytówki nauczyciela, poniżej szablon: Przykład wypełnionego szablonu: karta z notatką graficzną 2.Bielsko-Biała.. Prezentacja została przygotowana na platformie pamiętajcie, że jeśli korzystacie z bezpłatnej wersji, nie będzie możliwości pobrania prezentacji i trzeba będzie ją odtwarzać z urządzenia podłączonego do internetu.Kolejna prezentacja zawiera przykładowe zapisy w sprawozdaniu, informacje o prezentacji dorobku zawodowego oraz przebiegu komisji egzaminacyjnej..

w roku uzyskania pozytywnej oceny dorobku zawodowego za okres stażu.

Efektowna prezentacja to więcej niż połowa sukcesu na egzaminie na stopień nauczyciela mianowanego.. 2.Dodaj animacje, wideo i muzykę, aby stworzyć wciągającą prezentację.. W sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli z późn.. UKŁADANKI Z KLOCKÓW KORBO - A. Schoen - Kamińska.Warto wczytać się w treść Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli, na podstawie którego będziecie ten egzamin zdawać.. Przykładowa prezentacja multimedialna.. z 2018 r., poz. 967 ze zm.) nauczyciel stażysta ubiegający się o stopień nauczyciela kontraktowego staż trwa 9 miesięcy, na zakończenie stażu, opiekun sporządza projekt oceny dorobku zawodowego, ocenę dorobku zawodowego nauczyciela dyrektor sporządza po zapoznaniuWspółpracuj bezpłatnie za pomocą wersji online programu Microsoft PowerPoint.. karta z notatką graficzną 1.. Sebastian Urbański.. Oprócz tego, że jest tam napisane, jak się przygotować, jakie dokumenty zgromadzić, to jeszcze - co Was czeka przed szanowną komisją.- Robisz awans zawodowy?. GENERATORY DO KODOWANIA - A. Schoen - Kamińska.. Poczesna.. zmianamiGeniallna prezentacja dorobku zawodowego, czyli prezentacja podsumowująca staż w Genially 22 czerwca 2021 25 czerwca 2021 Zakończ swój staż geniallnie, czyli jak szybko i przyjemnie przygotować piękną prezentację na zakończenie stażu!.

Awans na stopień nauczyciela mianowanego.

Jeśli szukasz ciekawych rozwiązań do zaprezentowania swojego dorobku zawodowego to koniecznie zerknij na stronę Genial.ly - jest to onlinowe narzędzie to robienia interaktywnych prezentacji, projektów itp.Komisja egzaminacyjna przeprowadza egzamin, w czasie którego nauczyciel kontraktowy ubiegający się o awans na stopień nauczyciela mianowanego: 1)dokonuje prezentacji dorobku zawodowego; 2)odpowiada na pytania członków komisji dotyczące wymagań określonych w § 7 ust.. Udostępniaj je innym osobom i współpracuj nad nimi jednocześnie.nauczyciela, trybu postępowania odwoławczego oraz składu i sposobu powoływania zespołu oceniającego.. NARZĘDZIOWNIK- DD.. Możesz wybrać prezentację standardową, tryb prezentera, a nawet nagranie wideo..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt