Test znajomości lektury o psie który jeździł koleją

Pobierz

Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych .Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Polskie miasta w baśni i legendzie; 22) Danuta Wawiłow, Najpiękniejsze wiersze;- psem - myszą 4.. Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.Test sprawdzający znajomość lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją" Imię i nazwisko .. Gdzie Lampo jeździł co dzień wieczorem z panem .. 3) Kto nazwał psa Lampo?Quiz O psie który jeździł koleją.. Kajtek i Mruczek razem: - bronili kur - łowili myszkę - pilnowali dziecka 6.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Skomentuj.. Publikacja zawiera (moim zdaniem) ciekawy dla dzieci cykl pracy z lekturą w klasie III ,,O psie, który jeździl koleją".. Treść opracowania .• O psie, który jeździł koleją - opracowanie, problematyka, bohaterowie • Roman Pisarski - biografia i charakterystyka twórczości • Literatura dla dzieci i młodzieży • Poczwarka - streszczenie skrótowe, plan wydarzeń • Maciej Wojtyszko - biografia i charakterystyka twórczościZnajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Chcesz wesprzeć rozwój kanału?.

Odwiedź mnie na Facebooku: psie który jeździł koleją?

Kreator: Stwórz własną mapkę w Among Us!. Autorem książki jest Roman Pisarski.. Opisujemy Lampo; Lampo zaginął!. MarrMarr 2 lata temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. zosia1011 4 lata temu.. 5Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Na cholewie, a także na .. Można zrealizować cały cykl zajęć, bądź wybrać niektóre jego części.Test sprawdzający znajomość treści lektury "O psie, który jeździł koleją".Test z tresci lektury o psie który jezdził koleja O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Empik: 13 Wrz 2012 Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego..

Pobierz (doc, 23,5 KB) Podgląd treści.O psie, który jeździł koleją.

powiększ · Książki> Podręczniki szkolne, edukacja> Lektury, opracowania zadania sprawdzające - rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.. Bardziej szczegółowoPraca z lekturą stała się prawdziwym wyzwaniem dla nauczyciela.. 2011-10-16 20:17:42 Dlaczego pies z lektury "O psie który jeździł koleją " jest bohaterem?. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2012-04-11 15:38:05O psie który jeździł kolejąStary Wujek - ) Roman Pisarski, O psie, który jeździł koleją; 18) Janina Porazińska, Pamiętnik Czarnego Noska; 19) Maria Terlikowska, Drzewo do samego nieba; 20) Julian Tuwim, Wiersze dla dzieci; 21) Barbara Tylicka, O krakowskich psach i kleparskich kotach.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:Title: O psie, który jeździł koleją Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/18/2021 11:12:55 AM"O psie, który jeździł koleją" to lektura sugerowana dla klasy 3.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: O psie, który jeździł koleją"O psie, który jeździł koleją" - test znajomości lektury pixabay.com Roman Pisarski, O psie, który jeździł koleją - opowieść o psiej miłości, wierności i oddaniu.Trudny test z lektury O psie, który jeździł koleją, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

Test sprawdzający znajomość lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.

O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #o psie który jeździł koleją 9338 x, 2016-01-11 22:24:29Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. Mają kształt ogromnego buta.. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski.. Dzisiaj tylko niektóre dzieci chętnie sięgają po książki.. Kto wpadł do dołu przygotowanego na buraki: - Cukierek - królik - Kajtek 5.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Plik test ze znajomości lektury O psie który jeździł koleją.docx na koncie użytkownika kret65 • folder lektury • Data dodania: 16 kwi 2013Test z lektury kl. III O psie, który jeździł koleją .. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Filip Wypłosz to: - jeż - lis - zając "O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ" Podkreśl .. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury O psie, który jeździł koleją, poziom trudny1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. ZADANIE 1.. - Ogłoszenie w prasie // Ogłoszenie "na słupie" Piszemy list do zawiadowcy stacjiktóry jeździł koleją (1) Kwadrans (1) Kwadrat (2) Kwartał (1) Kwartały (1) Kwiaty w domu (1) Kwiaty wiosenne (3) Las (9) Legenda mapy (1) Legenda o Lechu i Białym Orle (1) Legendy polskie (1) Lekarz (1) Lektura (24) Lewa i prawa strona (1) Lewa noga (1) Lewa ręka (1) Liczby (18) Liczby do 10 (13) Liczby do 100 (2) Liczby do 30 (1 .O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem..

2010-06-14 15:07:13 Czy lubicie książke ,,o psie który jeździł koleją " ?

Co wiemy o Włoszech?. Przysmakiem Kajtka był: - chleb z masłem - chleb z pieprzem - chleb z miodem 7.. Każdy, kto spojrzy na mapę, znajdzie je od razu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt