Napisz przebieg dnia po niemiecku

Pobierz

idę do szkoły o 7.40.. Po zjedzeniu odrabiam lekcje i robię łóżko.. (o 14,30 jem obiad)6.10-jem śniadanie-Um 6:10 frühstücke ich.. 207 Skarżący kwestionują jednak konkretnie przebieg spotkania z dnia 10 grudnia 2004 r.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Po polsku: Zaczynam dzień od ciężkiego wstania.. Przygotowałem bardzo prosty schemat, abyście mieli pewien zarys i punkt .Napiszę przebieg dnia po niemiecku z tłumaczeniem.. Nie często zamieszczam tutaj gotowce, bo zwykle są one wykorzystywane nie tak, jak powinny.. Ze szkoły wracam o 15.00.. Kiedy wracam do domu są już rodzice i z nimi jadę do sklepu.. Po zajeciach wracam o domu.. dnia 15 Lis 2008 20:49,Opublikowany in category Język niemiecki, 05.11.2020 >> Napisz w dziesięciu zdaniach przebieg swojego dnia po niemiecku.. Gdy jesteśmy już w domu włączam telewizor i oglądam moje seriale.. Jem obiad i odrabiam lekcje.Opis dnia po niemiecku - wzór.. Po śniadaniu myję zęby i ubieram buty.Opublikowany in category Język niemiecki, 19.09.2020 >> .. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Różnorodne tryby nauki, nagrania mp3 i Inteligentny System Powtórek umożliwiają szybkie przyswajanie wiedzy, a także skuteczne odświeżenie sobie nabytej wiedzy.Napisz swój przebieg dnia (po niemiecku) na przykład: Ich stehe um 7:00 Uhr auf..

Napisz po niemiecku w 15 zdaniach swój przebieg dnia.

napisz moze po polsku te zdania, Opisz ten przebieg dnia po Polsku to może ktoś przetłumaczy napisz list po niemiecku do kolegi - Gdynia Bardzo proszę o pomoc w napisaniu tego listu po niemiecku 5.Poproś o potwierdzenie przyjścia i podaj swój kontakt.. Prosty i skuteczny sposób zapamiętywania Fiszki to z pewnością najlepszy sposób na zapamiętywanie i powtarzanie.. #8 Przydatne zwroty - uczucia i emocje.Witam mam napisać mój przebieg dnia po niemiecku wiec tak : Wstałem dziś rano ubrałem się zjadłem śniadanie , później poszedłem do sklepu kupić chleb i mleko , wróciłem zjadłem obiad , po obiedzie wyprowadziłem psa na długi spacer , po powrocie z psem zrobiłem sobie kolacje , obejrzałem film , wykąpałem się i poszedłem spać.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. #7 Przydatne zwroty - zdrowie.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.NAPISZ Przebieg dnia po niemiecku z godzinami.. Proszę na dzisiaj!. 30 października, 2015.. O 7.45 ide do szkoły.. Question from @Masterspvp68 - Gimnazjum - Język niemieckiJednakże to, co myślisz, mówisz i czynisz, wywiera wpływ nie tylko na przebieg twojego jutrzejszego dnia .. (ja wstaje o 7 godzinie) i napiszcie jeszcze 4zdania DAJE NAJ prosze o szybkie rozwiazanieOpisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwoPrzydatne zwroty - przebieg dnia..

W lekcji przebieg dnia po niemiecku możesz uczyć się na wiele sposobów.

Wtedy idę zjeść do mojego pokoju.. Po nich idę się kąpać i jem kolację.. Von 8Uhr bis 13 Uhr lerne ich in der Schule.Małe wypracowanko - kilka zdań o przebiegu dnia po niemiecku.. Na przerwie jem śniadanie i rozmawiam z koleżankami.. Z góry dzięki ;] Odpowiedz przez Guest.Mein Tag - Mój dzień - wypracowanie w czasie Perfekt.. Standardowo zachęcam do powtórki zwrotów z poprzednich wpisów: #6 Przydatne zwroty - żywienie.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. Zadanie 3i 5 pomuscie Answer.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz po niemiecku przebieg dnia?. Mam pierwszy polski.. - Później myję zęby.. Wiecie zapewne, co mam na myśli :) Poniższe wypracowanie potraktujcie raczej jako wzór do napisania własnego.. Katarzyna Kuźniar.. - Wstaję o 6 i ubieram się.. Question from @Logostic - Szkoła podstawowa - Język niemieckiKurs niemieckiego - odc.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Mam napisać najważniejsze daty o powstaniu listopadowym bo zbliża się 100lecie powstania Answer.. Kiedy to zrobię idę do kuchni zrobić sobie śniadanie.. Proszę o przetłumaczenie z takimi wiadomościami wstaję o 7.00. o 7.10 jem śniadanie później się myję.. Witam Was serdecznie na kolejnej lekcji z cyklu Ich spreche Deutsch.. Wtedy oglądam jakiś film i idę spać.. Potem idę się ubrać i umyć.. Napisz przebieg swojego dnia PO NIEMIECKU ok.5zdan DAJE NAJ prosze o szybkie rozwiazanie np 1sze zdanieIch Stehe um 7 Uhr auf..

Kurz nach 7 Uhr fahre ich mit dem Bus zur Schule.Mam napisać przebieg dnia po niemiecku .

- O 7.30 idę do szkoły.. 7.15-jestem w szkole-Um 7:15 bin ich in der Schule.lypynska.. niemiecka-inspiracja.pl.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.Myślę, że będzie przydatne ;)) Ich stehe um 6 Uhr und ziehe mich an..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt