Sprawdzian z lektury dynastia miziołków samequizy

Pobierz

a. Mamiszon b. Piroman c. Miziołek 2 "Dynastia Miziołków" to?. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. (2/13) Dynastia Miziołków - streszczenie szczegółowe, 15 kwietnia szczur Gutek "okocił się" czyli urodził młode.. 2 Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Dynastia Miziołków - test wiedzy.. Test z lektury "Dynastia Miziołków" (nowe wydanie) MagicProo 4 lata temu.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Udostępnij Udostępnij wg Ninocom.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Skomentuj.. Sprawdź swoją wiedzę.. Odpowiedziecie ?. Szukaj.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Dołącz do nas!. 1.Autorem Dynastii Miziołków jest: a. Jan Brzechwa b. Joanna Olech c. Alfred Szklarski d. Joanna Kulmowa 2.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opowiadanie e.. Jej celem jest pokazanie codziennego życia dorastającego chłopca, który ma problemy takie same, jak jego rówieśnicy - konflikty z rodzicami, przyjaźnie z kolegami, pierwsza miłość.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Dynastia Miziołków, którą napisał Olech Joanna, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie - strona 2.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. j.Potrzebuje opisu bohaterów z lektury,, Dynastia Miziołków" : dyrektora, pedagoga szkolnego, pani Barszcz, Przydawka, nauczycielka geografii, panią od biologii 2013-06-04 15:02:56 Załóż nowy klubReview the Test Ze Znajomości Treści Lektury Dynastia Miziołków 2021 referenceor search for Sprawdzian Z Treści Lektury Dynastia Miziołków also How To Delete All Bookmarks On Chrome.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz..

Dowiedz się co pamiętasz z lektury "Dynastia Miziołków".

Miziołek i jego rodzina: Mamiszon, Papiszon i siostry!. g. Kaszydło i Mały Potwór h. Buba i Beata i. Fifa i Piroman 4 Jakiego przedmiotu uczyła Przydawka?. Quizy Os. .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Pamiętnik f. Baśń 3.Jak nazywają się przyjaciele Miziołka?. Rozwiąż test.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Czas akcji: a. jest określony dniem i miesiącem b. to odległa przyszłość c. to XIX w.Powodzenia!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLektura Dynastia Miziołkow !. Klasa 4 Lektura Szkolna Szkoła ninocoma Polski.. Dynastia Miziołków ma formę: a. opowiadań b. powieści c. pamiętnika d. baśni 3.. Rozwiąż test!Sprawdzian wiadomosci z lektury pt dynastia miziol to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Warto go zrobić przed kartkówką z lektury dla powtórzenia wiadomości.Dynastia Miziołków.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Więcej.. Na początku przedstawia swych rodziców - Mamiszona, który wciąż zachowuje się jak nastolatka i Papiszona, którego pasją jest technika .. "Dynastia Miziołków" to książka przede wszystkim humorystyczna..

2Dowiedz się co pamiętasz z lektury "Dynastia Miziołków".

Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Dynastia Miziołków - Test po przeczytaniu lektury.. /samequizy samequizy @samequizy.Jaką ocene dostaniesz z testu z lektury ,,Dynastia Miziołków ".. Mamiszon zapisała się na kurs: a) gotowania b) medytacji c) wróżenia z kuli d) wróżenia z fusów 2.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Opracowanie Dynastia Miziołków (J. Olech), Lektury, Szkoła podstawowa, Język polski Sprawdzian z historii dla klasy 6. , Historia, Sprawdziany Alicja, 2010-09-24 Zrobiłam podobny sprawdzian i oceny były bardzo dobe ) damian, 2012-09-24 o jakie to trudne P nie ale serio trudne xd; marta, 2012-09-26Test z lektury "Dynastia Miziołków" (nowe wydanie) | sameQuizy Date: 2020-2-9 | Size: 20.5Mb Dowiedz się co pamiętasz z lektury "Dynastia Miziołków".. anastazja12344 5 lat temu.. Ostatni zapis pochodzi z 30 marca następnego roku.Dynastia Miziołków - streszczenie w pigułce, Narratorem powieści jest jedenastoletni chłopak Miziołek.Na początku przedstawia swych rodziców - Mamiszona i Papiszona, oraz dwie młodsze siostry: Kaszydło oraz Małego Potwora.W Prima Aprilis nikt nie śmiał się z żartów Miziołka.DYNASTIA MIZIOŁKÓW" J. OLECH - test ze znajomości lektury 1.. Jak dobrze znasz lekturę Dynastia Miziołków?.

Motyw ...Joanna Olech, "Dynastia Miziołków" - test z lektury.

Inne tryby testu.. Edytuj elementy.. Koledzy Fify ze szkoły wyrazili chęć zaadoptowania małych szczurków.. Dynastia Miziołków - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Dynastii Miziołków.. Gdzie wychowywała się Mary?. Ponury Bazyli to według Kaszydła: a) kolega Miziołka b) potwór, który starszy dzieci c) znajomy Papiszona d) potwór, który dokucza ojcom krzyczącym na swoje dzieci 3.Całą książkę można zakupić na virtualo.plaudiobook mp3: "Dynastia miziołków" Virtualo.pl Miziołków - streszczenie szczegółowe, Dziennik Miziołka Narratorem powieści jest Miziołek - jedenastoletni chłopak, który swe przezwisko otrzymał, gdy w dzieciństwie w wyliczance zamiast "fiołek" powiedział "miziołek".. Szkoła latania (Janusz Christa).. Pierwszy wpis nosi datę 1 kwietnia i jest to Prima Aprilis.. Rozwiąż test.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Udostępnij.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lekturyChłopcy.imię i nazwisko ,,Dynastia Miziołków"- sprawdzian z lektury Zaznacz ,,X" przy prawidłowej odpowiedzi.. Dołącz do nas!. Załóż własny blog!Możemy dokładnie wyznaczyć czas akcji powieści "Dynastia Miziołków" Utwór prowadzony jest w formie dziennika oraz listów.. Skomentuj.. Rozwiąż test!przygotuj się dzięki temu testowi do sprawdzianu z lektury pt. Dynastia Miziołków - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz quiz: "Dynastia Miziołków"..

/samequizy ...Test wiedzy ogólnej po lekturze dynastia Miziołków.

Powiązane z testem z Dynastii Miziołków.. Dołącz do .Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dynastia Miziołków Joanny Olech.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Na stronie używamy cookies.. Polub.. Sprawdź, jak dobrze znasz historię Janusza Boki i jego przyjaciół!. Opis testu.. Wiktoriaa_8 3 lata temu.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian wiadomosci z lektury pt dynastia miziol?. Test składa się z 12 pytań.. Wypróbuj aplikację sameQuizy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt