Przeczytaj pytania i odpowiedzi zakreśl właściwą formę czasownika

Pobierz

Zakreśl właściwe wyrazy.. 2009-09-21 14:35:12 Zakreśl właściwą formę czasownika was lub were.. z o.o., Length: 124 pages, Published: 2019-01-11Odpowiedz pisemnie na pytania postawione w zadaniach 1 i 2.. Śmiało użyj swojej wyobraźni - nie ma tu złych odpowiedzi.. Zadanie na ocenę.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z .Zakreśl odpowiednią formę czasownika angl?. 3 Zakreśl właściwą odpowiedz.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zad.. Uzupełnij luki w opowiadaniu przy pomocy wyrazów z ramki.. 6 Obejrzyj filmiki, przeczytaj pytania i zaznacz poprawne odpowiedzi: Zad.7 UWAGA!. Rozwiązania zadań.. ANGIELSKI!. Z góry bardzo dziękuje( ´ ` )Zakreśl właściwą formę czasownika was lub were.. z o.o., Length: 112 pages, Published: 2017-05-24Przeczytaj tekst o drużynie Globetrotters .Odpowiedz pisemnie na pytania[Zapisz pytania i odpowiedzi w zeszycie].. Na wykonanie zadania macie max.. Pytania i odpowiedzi.. Zeszyt Ćwiczeń, Author: Klett Polska sp.. angielski 2011-10-24 20:01:55; Zakreśl właściwą odpowiedź - Angielski ?. Logowanie.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać Zakreśl właściwą formę czasownika.. Termin wykonania i odesłania zadania mija we wtorek 12.05 o godzinie 20.00. i naj za wszystkie odp!. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Daje dużo pkt..

Have you got an apple?Zakreśl właściwą formę czasownika.

Zadanie druge.. Usłyszysz dwukrotnie tekst.. Wysłuchaj nagrania i odpowiedz .Ex.2/98 Posłuchaj i przeczytaj historyjkę, następnie pytania pod tekstem i jeszcze raz przeczytaj historyjkę pod kątem postawionych pytań.. Kto jako pierwszy poda właściwą odp dostanie naj!. Każdy człowiek ma czasem ochotę odpocząć od całego świata, zaszyć się w komfortowym, bezpiecznym miejscu i wywiesić tabliczkę z napisem "Nie przeszkadzać".Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1-3 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Zastanów się czy możesz bez ponownego czytania tekstu udzielić poprawnych odpowiedzi.. Zakreśl literę A, B albo C. Title: Komplett 1 Zeszyt ćwiczeń, Author: Klett Polska sp.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Ex.3/79 Przeczytaj pytania w zadaniu oraz opcje odpowiedzi do tych pytań.. i were dla pozostałych osób) rządzi się swoimi prawami i tworzy pytanie przez zmianę szyku, czyli występuje przed podmiotem.Pytanie w tym przypadku obywa się bez operatora.Ex.. Ułóż zdania z zad.4 we właściwej kolejności, aby powstał przepis.. Wpisz same literki.. Spróbuj wybrać a następnie wróć do tekstu na stronie 78 i czytając szukaj potwierdzenia swoich wcześniejszych wyborów.Meine (6) _____ verbringe ich oft im Sportclub..

Zad.1.Zakreśl właściwą formę czasownika.

Question from @Malgorzatatroc1 - Szkoła podstawowa - Język angielskiOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Język niemiecki - liceum .Zakreśl właściwą formę czasownika was lub were.. Mein Bruder __ - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki.. I saw my friends at the .Czasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj.. Rejestracja.. I'm in England with mum.W każdym zdaniu zakreśl właściwą formę czasownika 1. angielski.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. *Przeczytaj i uzupełnij treść pocztówki.. Hello Uncle Jacek and Aunt Anna!. 2011-01-08 12:46:42; Przeczytaj dwa teksty dotyczące edukacji domowej.. Macie nie więcej niż dwie szanse na podejście do tego ćwiczenia.Przeczytaj tekst o pomaganiu i odpowiedz na pytania, wpisując odpowiednie nazwy osób.. (Wy powiedzcie napiszcie jaką zakreślić.. 2 Zakreśl właściwą formę czasownika have got..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt